Oferty pracy

demo

Praca

Oferta na stanowisko: Przedstawiciel handlowy

Okres próbny 3 miesiące (umowa zlecenie) po tym okresie umowa o pracę.

Miejsce pracy: Kraków ul. Skotnicka 272

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres oferty@abcszalunki.pl w tytule „Praca: przedstawiciel handlowy” z dopiskiem:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Oferta na stanowisko: Magazynier – operator wózka widłowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres oferty@abcszalunki.pl w tytule „Praca: Magazynier” z dopiskiem:

Zakres obowiązków:

• obsługa bieżąca klientów
• załadunki i rozładunki towarów
• odbiór ilościowy i jakościowy towarów
• naprawy i czyszczenie sprzętu budowlanego
• Obsługa elektronarzędzi (szlifierka, piłą stołowa, wiertarka)
• Uprawnienia na wózek widłowy (będą dodatkowym atutem)
• Inne umiejętności i doświadczenie (np.: umiejętność spawania, umiejętności stolarskie) będą dodatkowym atutem

Od kandydata oczekujemy:

• Dyspozycyjności 8-16 poniedziałek-piątek (Nadgodziny płatne)
• Uczciwości i sumiennego podejścia do obowiązków
• Punktualności
• Umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

• Stabilną pracę,
• Możliwość rozwoju
• Wdrożenie i naukę na początkowym etapie oraz wsparcie
• Umowę o pracę po okresie próbnym