Dołącz do naszego zespołu

Pracownicy mają dla nas olbrzymie znaczenie. To dzięki ich wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu możliwy jest stały rozwój naszej firmy. To ich zapał i motywacja do pracy budują nasze kolejne sukcesy. Jako pracodawca oferujemy szeroki wachlarz możliwości zawodowych, zarówno dla doświadczonych profesjonalistów, jak i dla absolwentów początkujących na rynku pracy. Jesteśmy otwarci na innowacyjne rozwiązania dopasowane do potrzeb naszego biznesu. Jeśli uważasz, że nasza oferta pracy pasuje do Ciebie – prześlij do nas swoje dokumenty aplikacyjne na adres: oferty@abcszalunki.pl

Oferujemy stabilną pracę, możliwość rozwoju, wdrożenie i naukę na początkowym etapie oraz wsparcie, umowę o pracę po okresie próbnym.

Image module

Oferty pracy

Projektant szalunkowy

Miejsce pracy:
Katowice, ul. Obroki 130

Wymagania:
• Wiedza i doświadczenie w branży budowlanej, żelbetowej (tytuł technika lub inżyniera)
• Samodzielność i dokładność w działaniu, odpowiedzialność za swoje obowiązki
• Dobra organizacja czasu pracy
• Biegła obsługa AUTOCAD 2D, Windows i MS Office w szczególności MS Excel
• Pozytywne nastawienie do życia, chęć rozwoju i doskonalenia zawodowego

Obowiązki:
• Przygotowywanie projektów deskowania w Autocad/ZWCad/Draftsight sporządzanie ofert dla klientów
• Obsługa bieżąca budów i inwestycji
• Wystawianie dokumentów magazynowych WZ i PZ oraz Zestawień miesięcznych
• Kontakt z klientami (telefoniczny i mailowy, wizyty na budowie)

Przedstawiciel handlowy

Kraków, ul. Skotnicka 272

Wymagania:
• Wykształcenie minimum średnie
• Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów handlowych
• Prawo jazdy kat. B
• Dobra organizacja czasu pracy, samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań
• Wymagana znajomość branży budowlanej i lokalnego rynku

Obowiązki:
• Opieka nad bazą istniejących klientów
• Pozyskiwanie klientów oraz obsługa obecnych poprzez kontakty telefoniczne, e-mail oraz spotkania handlowe
• Aktywna sprzedaż, przygotowywanie wycen, prowadzenie negocjacji
• Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
• Odpowiedzialne reprezentowanie firmy i kreowanie jej wizerunku

Magazynier

Kraków, ul. Śliwiaka 14B

Wymagania:
• Dyspozycyjność pn-pt w godz. 8:00 – 16:00 (nadgodziny płatne)
• Uczciwość i sumienne podejście do obowiązków
• Punktualność
• Umiejętność pracy w zespole

Obowiązki:
• Obsługa bieżąca klientów
• Załadunki i rozładunki towarów
• Odbiór ilościowy i jakościowy towarów
• Naprawy i czyszczenie sprzętu budowlanego
• Obsługa elektronarzędzi (szlifierka, piłą stołowa, wiertarka)
• Uprawnienia na wózek widłowy (będą dodatkowym atutem)
• Inne umiejętności i doświadczenie (np.: umiejętność spawania, umiejętności stolarskie) będą dodatkowym atutem