Siedziba firmy

Oddział I

PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

tel: 690 999 204
biuro@abcszalunki.pl

Godziny otwarcia

Wszystkie oddziały
poniedziałek – piątek
8:00 – 16:00

NIP: 676 238 23 80
REGON: 121462445

Oddział II

Magazyn – szalunki ścienne
ul. Śliwiaka 14B
30-797 Kraków

tel: 508 114 918
sliwiaka@abcszalunki.pl

Oddział III

Oddział Śląsk
ul. Obroki 130/hala 3/205
40-833 Katowice

tel: 690 999 201
slask@abcszalunki.pl

Sprzedaż

Lider działu sprzedaży

Elżbieta Rosiek

tel: 690 999 204

ela@abcszalunki.pl

Handel zagraniczny

Maciej Szarawarski

tel: 690 999 153

oferty@abcszalunki.pl

Sprzedaż hurtowa

Zbigniew Szarawarski

tel: 690 999 100

z.szarawarski@abcszalunki.pl

Przedstawiciel handlowy

Jarosław Kopoczyński

Oddział Śląsk

tel: 690 999 426

jarek@abcszalunki.pl

Wynajem

Specjalista ds. wynajmu

Aleksandra Galuska

tel: 690 999 306

ola@abcszalunki.pl

Kierownik oddziału III

Eliasz Nowakowski

Oddział Śląsk

tel: 690 999 201

eliasz@abcszalunki.pl

Specjalista ds. wynajmu

Mateusz Dubiel

tel: 515 515 801

mateusz@abcszalunki.pl

Specjalista ds. wynajmu

Łukasz Krzemiński

tel: 690 999 312

lukasz@abcszalunki.pl

Rozliczenia / Logistyka

Rozliczenia dzierżawy

Katarzyna Chwedczuk

tel: 690 999 425

kasia@abcszalunki.pl

Księgowość

Renata Widłak

tel: 575 211 000

finanse@abcszalunki.pl

Transport/logistyka

Jacek Gazda

tel: 690 999 049

logistyka@abcszalunki.pl

Sklep internetowy/IT

Ireneusz Skowron

sklep@abcszalunki.pl

irek@abcszalunki.pl

Magazyny

Kierownik magazynu I

Konrad Kapuściński

tel: 690 999 705

magazyn@abcszalunki.pl

Kierownik oddziału II

Iwona Gazda

tel: 508 114 918

sliwiaka@abcszalunki.pl

Image module

Formularz kontaktowy

*

*

*

*

Mapa dojazdowa (Oddział I)

Oddział II

Oddział III Śląsk